Aydın Ticaret Odası (AYTO) , Antalya Anfaş Fuar Merkezi’nde yapılan ANFAŞ FoodProduct – Gıda ve İçecek Fuarı ile ANFAŞ HotelEquipment – Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’na 450 üyesi ile katılarak ses getirdi.
Bu yıl birlikte yapılan FoodProduct ve HotelEquipment Fuarlarına gıda ve konaklama sektöründen 450 üyesi ile katılan AYTO’ya ANFAŞ Fuar Merkezi yetkilileri tarafından verilen plaketi TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken aldı.
İhtisas fuarlarının sektörel gelişime katkısının yadsınamaz olduğunu belirten Başkan Ülken, “Üyelerimizin ticaret hacimlerinin gelişmesi için göreve geldiğimiz günden beri ihtisas fuarlarına 10.000’nin üzerinde üyemizi götürdük. Odamızın üye hacmi olarak 2 büyük sektörü inşaat ve gıda faaliyetinde bulunan üyelerimizi Antalya’da düzenlenen yapı ve gıda fuarına yoğun katılımla getirdik. Belki tekrara düşmüş olacağız fakat hatırlatmakta fayda gördüğüm bir husus var. Bu fuarların Aydın Ekonomisi’ne katkısı 30 Milyon Lira’nın üzerindedir. Bu katkıyı tek başına bir firma yapmaya kalksa yapamaz ama Aydın Ticaret Odası bir bütün olarak üyeleriyle bu katkıyı yapmıştır” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here