Aydının Germencik ilçesine bağlı Çamköy Mahallesinde Aydın Büyükşehir Aski Ekiplerinin Çamköy mahallesinin  yıllardır süren su, kanalizayon ve yol sorununu büyük ölçüde çözen ve birçok hizmeti mahallelerine getirten Mahalle Muhtarı İlhan Kaştan ve Mahalle Halkı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na  davullar zurnalar ve efeler eşliğinde karşılayarak tüm mahalle halkı ile beraber akşam yemeği ikram etti.

Yemeğe CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, CHP İl Başkanı Bayram İnci, CHP Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir   Chp Germencik İlçe Başkanı Hasan Toker ve partililerde katıldı.

Cankurtaran ve Çerçioğlu’na özellikle kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Yemek alanına ilerlemekte bile güçlük çeken “Çerçioğlu ve Cankurtaran, vatandaşlarla bol bol sohbet etti. Başkan Çerçioğlu ve  Cankurtaran, yemeklerini vatandaşlarla  birlikte sıraya geçerek alması vatandaşlar ve partililer tarafından takdirle karşılandı.

Çamköy Mahalle Muhtarı İlhan Kaştan,  “Bizim Çamköy mahallesi sakinleri olarak yıllardır çektiğimiz sıkıntıları biz biliyoruz,en başta su sorunumuz yaz aylarında çok sıkıntı oluyordu,bunun yanında Kanalizasyon yağmur dranaj hattı ve Yollarında yapılması beni ve mahalle halkımı çok memnun etti,başkan Çerçioğlu’na Mahalle halkım adına buraya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür teşekkür etmek az bile,ama biz de teşekkür mahiyetinde başkanımızı misafir ederek mahallemizde ağırladık. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yemekte konuşan başkan Çerçioğlu “Ben ve ekip arkadaşlarım sizler için çalışıyoruz, Mahallenin sorunlarını muhtarımız bize iletti ve Çamköy mahalle halkımız bizi memnun etmişti bizde Çamköy mahalle halkını memnun etmek için elimizden ne geliyorsa yaptık daha yapılacak olan işleride en kısa zamanda yapmakla mükellefiz diyerek siz isteyeceksiniz biz yapacağız dedi.. Mahallemize birçok hizmet getirdik, yağmur suyu ve içme suyu sorununu çözdük.Mahalleye gelişimi çok sıcak karşıladınız  bu nazik davetiniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güven Haber

Hasan Debreli Kacar

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here