Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın Aydın Efeler ilçesinde esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Akın Efeler’e bağlı Batı Gazi Bulvarı, Gençlik caddesi, Salı pazarı, yağcılar içi, Yeni Otogar gibi önemli noktalarda yaptığı ziyaretlerde Vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor Akın’ı vatandaşlar  Efeler de bağrına bastı. 

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın Aydın ve ilçelerinde planladığı projelerini Vatandaşlarla paylaşatı. Her gittiği iş yerinde esnafın ve Vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Akın “Aydın Yaptığımız Projelerle Hakkettiği Yere Gelecek”dedi.

Aydın’ı Karış Karış Geziyorum Herkesi Her Kesmi Kucaklamaya Geliyorum

Geçen Hafta Salı Pazarı, Aydın Otobüs terminali esnafı, İlçe garajı şoförlerine gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından bu hafta gerçekleştirdiği ziyaretlerde Batı gazi bulvarı esnaflarının da kendisine gösterdiği yakın ilgiden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Akın “Aydınlı hemşerilerimiz ulaşılamayan bir başkan ve alamadıkları hizmetten yakınıyor. Germencik’te söz verip hayata geçirdiğimiz projeleri yakından takip ettiklerini ve daha güzellerini Aydın Efeler ve tüm ilçelere kazandıracağımıza bizimle birlikte herkes inanıyor. Bazı vatandaşlarımızın işyerlerine giderek kendileri ile sohbet etme fırsatı bulduk. Kurduğumuz iletişimlerde birçok esnaf, pazarcı esnafımız ve şoförlerimizin sorunlarını dinledik. Salı pazarı mevkiinde, köylerden gelerek kendi yetiştirdiği ve ürettiği yoğurt, kesik, peynir gibi ürünleri satmak isteyen köylü esnafımızın yıllardır satış yaptıkları yerden alınarak kuytu bir köşeye konulmasından, otogar esnafının yaşadığı sorunlar ve şoförlerin aylık toplamda ödedikleri 22 Bin liranın karşılığını alamadığına kadar bir çok sorunu dinledik. Bir diğer sıkıntı ise yeni otogarda bulunan taksi durağının atıl vaziyeti. Gittiğimiz her yerde bizlere yoğun bir ilgi, istek ve Büyükşehir’i şikâyet var. Daha güzel bir Aydın’ı birlikte inşa edeceğimizi hemşerilerimiz bizlere gösterdiler.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here