Germencik İlçesine bağlı 2 mahalleye Aydın Valiliği Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı (YİKOP) tarafından yaklaşık 11 Bin metrekare parke taşı döşemesine Başlandı. 

 Mahallelerden gelen yoğun  talep üzerine Kaymakam Ayhan Işık ve Germencik Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Mehmet Arkun’un  girişimleri sonucu mahallelerin ihtiyacı olan parke taşı Aydın Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığınca mahallelere döşenmeye başlandı

Aydın Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı

Aydın Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) ‘un   Aydın Germencik Kaymakamlığı Kontrol’ünde İlçe geneli ‘nde 2 mahallede yürüttüğü yol çalışmaları devam ediyor.
Germencik Kaymakamlığı Kontrolünde çalışan ekiplerin, Aydın Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) işbirliği nde, İlçe nin  dört bir yanında hizmet vermeye devam ediyor. Sokakları kilit taşları ile kaplayarak ilçe ye bağlı Gümüş yeni Mahallesi ni  yeni bir estetiğe kavuşturan ekipler, diğer yandan da sokaklarda Bordur çalışması yaparak vatandaşların gündelik yaşamda karşılaştıkları sıkıntıları ortadan kaldırıyor. 

 2018 yılında da çalışmalarına

hız kesmeden devam edeceğiz

ekiplerin son durağı Gümüş yeni  Mahallesi oldu. Ekipler, yoğun bir emek sonucu mahallenin sokaklarını kilit taşları ile kaplayarak, mahalleyi ve sokakları yeni ve farklı bir görünüme kavuşturdu.  

Vatandaşlarımızın ve İlçemizin İhtiyaç Duyduğu

Hizmetleri Sunmaya, Germencik’te Yaşamı

Güzelleştirmeye Devam Edeceğiz 

Çalışmaları yerin de değerlendiren   Germencik Belediyesi Ak Parti Meclis üyesi, Mehmet Arkun Germencik ve mahallelerini değiştiren ve dönüştüren hizmet ve projelerinin süreceği nin altını çizdi. “Germencik Belediyesi meclis üyesi olarak, Germencik Belediyesinin üç yıldır yapmadığı yol çalışmalarını Aydın   Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı ve Germencik Kaymakamlığı işbirliği’nde yürüttüğümüz çalışmalarla, yeni yılda da vatandaşlarımızın ve ilçemizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunmaya, Germencik’te yaşamı güzelleştirmeye devam edeceğiz” dedi.  

Vatandaşlarımızın Gündelik Yaşamda

Karşılaştıkları Sıkıntıları Gidermeye Çalışıyoruz. 

Çalışmaları Germencik Kaymakamı Ayhan Işık Germencik Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Mehmet Arkun ve Ak Parti Germencik İlçe Başkanı Abdurrahman sivri  Gümüş Yeni Mahalle Muhtarı Remzi Gök ve vatandaşlar yapılan işleri yerinde inceledi Aydın Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) ‘un   Aydın Germencik Kaymakamlığı ile koordineli çalışması  ilgi konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Sivri “İnsan ve kent odaklı hizmet anlayışımız çerçevesinde, Devletimizin kaynaklarını doğru zamanda ve doğru yere yönlendirerek, Valiliğimizin İlçemize Aktardığı Devlet  bütçesini hizmet ve proje ağırlıklı kullanıp, vatandaşlarımızın gündelik yaşamda karşılaştıkları sıkıntıları gidermeye çalışıyoruz. Özellikle hizmetlerden yoksun kalan bölgelerimize hızlı ve etkin bir biçimde müdahale etmek için teknik ekiplerimizin raporlarına göre bir planlama oluşturuyoruz. Germencik Kaymakamlığımızın sahadaki incelemeleri, gerekse de muhtarlar ve mahalle sakinlerinden gelen talep ve şikayetler doğrultusunda hizmet programımız aralıksız bir şekilde sürecektir.” dedi. 

Kendilerine Mahalle Halkım Adına Teşekkür Ediyorum 

Germencik Gümüş Yeni Mahalle Muhtarı Remzi Gök Aydın Valiliği Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı (YİKOP) tarafından yaklaşık 11 Bin metrekare parke taşı döşemesi ile ilgi li konuştu. Muhtar Remzi Gök “Amacımız vatandaşları kışın çamurdan, yazın tozdan kurtarmaktır. Değerli vatandaşlarımızdan çalışmalar için sabır bekliyoruz. Zaman içinde vatandaşlarımız görecek ki, mahallemiz her anlamda yaşanabilir bir mahalle olacak. Gerek parke taşı döşem e çalışma sı, gerekse park ve yeşil alan çalışmalarımızla 2018 yılı her anlamda atılım ve hizmet yılı olacak. 2018 yılında tüm mahallelerimizde sokak ları medeniyetle buluşturacağız. Şu an parke taşı döşenen yolumuz 4 bin metrekareyi aştı. Bu yıl sonuna kadar mahallemizde parke taşı döşenmedik sokak neredeyse kalmayacak O Yüzden başta Germencik  Kaymakamı Ayhan Işık ve Germencik Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Mehmet Arkun’un  girişimleri sonucu mahallemin ihtiyacı olan parke taşı işi büyük oranda tamamlandı Kendilerine mahalle halkım adına Teşekkür ediyorum”dedi. 

Bütün Sokakları Medeniyetle Buluşturacağız 

Germencik Kaymakamı Ayhan Işık “Aydın   Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOP)  ve Germencik Kaymakamlığı işbirliği’nde yürüttüğümüz çalışmalarla,inşallah önümüzdeki günlerde ilçemiz mahallerine daha fazla hizmet edebilme şansına sahip olacağız bütün sokakları medeniyetle buluşturacağız”dedi.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here