Germencik’e bir Bakın, Gönüllerde Akın Akın, Hizmete Yakışan, Vatandaşa Yakın: Ümmet Akın ve Ismet Akın

 

Germencik İlçesine Önemli projelere imza atan ve büyük Hizmetler veren,Germencik Belediye Başkanı Ümmet AKIN, Aydın- Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını Açıkladıktan sonra, vatandaşlar arasında Adeta bir Akıncı Kararlılığında AKIN AKIN İsmet AKIN algısı oluşmaya başladı.
Germencik ilçesine Devrim Niteliğinde Yatırımlar kazandıran ve Germencik Halkının Kalbini Kazanan Başkan Ümmet AKIN’ın Büyükşehir yolunda emin Adımlarla İlerlediği Görülüyor. Başkan AKIN, Büyükşehir Belediyesinde Daha Büyük Yatırımlar ve daha büyük hizmetlerE için imza atmaya hazırlanıyor.


BÜYÜK ŞEHİR ÜMMET AKIN- GERMENCİK İSMET AKIN
Halk Derdine derman olacak liderleri seçer, Bilgili Namuslu Aile Bağları Kuvvetli ve Çalışkan insanı iyi bilir..!
vatandaşlar.. Bilirler ki, Birbelediye başkanın Gönül Kapısı da- Makam Kapısı da Açık olacak her zaman. Başkanla bir bardak çay İçerek derdini sorununu veya fikrini anlatabilecek, mahallesine Hizmet alabilecek lideri ister..
Germencik’te Bu Süreç Yaşanırken, vatandaşlar gönüllerinden geçenleri konuşmaya başlamış bile..


Gönüllerdeki Sevilen iki isim ön plana çıkıyor ve Siyaset yeniden şekilleniyor Germencik’te. AKIN AKIN isimler kalpten kalbe kulaktan kulağa AKIN AKIN tebessümle telaffuz ediliyor,
“Büyük Şehir belediye Başkanı Ümmet AKIN Germencik belediye başkanı İsmet AKIN, Olacak inşallah” cümlesi dalga dalga yayılıyor.. Yöre halkı Adeta Bir Taşla İki kuşu vurmak misali, Hizmet Adamı Başkan Ümmet AKIN’ı Büyükşehir Belediye Başkanlığına Taşımayı Kafasına Koymuş, bir taraftan da Belediye tecrübesi, Dürüstlüğü, Çalışkanlığı ve Samimi kişiliği ile, Yeni Germencik Belediye Başkanı olarak İsmet AKIN’ adını dile getirerek, Yüreğiyle Seçimini yapmaya başlamış bile.. Liderlik vasıflarına Sahip Olan İsmet AKIN’ın, vatandaşlar tarafından sevilen bir insan olması da dile getirilirken, Germencik için önümüzdeki seçimin Ayrı bir önem kazandığı da vurgulanıyor.. Yani, HALK KARARINI VERMİŞ, SADECE SANDIK VE SEÇİM TARİHİ GEREK” gibi bir tablo görünüyor.. tabiki bu bizim izlenimimiz vatandaş konuşur bizde yazarız

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here