İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmaları kapsamında Aydın’da bir dizi ziyaretlerde bulunacağı öğrenildi.

Soylu, Aydın ziyareti çerçevesindeki ilk olarak yarın saat 09.30’da Nazilli Sanayi Sitesi Sosyal Tesisleri’nde sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve muhtarlarla istişare toplantısına katılacak. Saat 10.45’te Nazilli Uzun Çarşı’da bulunan esnafları ziyaret edecek olan Soylu, ardından Çine’de gerçekleştireceği ziyarette Çine Belediye Kültür Merkezi’nde de sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve muhtarlarla bir araya gelecek.

KÖŞK’ÜN AÇILIŞLARINI GERÇEKLEŞTİRECEK

içişleri Bakanı Süleyman Soylu, yarın Aydın’ın Köşk ilçesinde yapımı tamamlanan projelerin açılışını gerçekleştirecek.
25 milyon lira harcanarak Köşk’e kazandırılan Recep Tayyip Erdoğan Meydanı, İlçe Kaymakamlığı ve Köşk Belediye Başkanlığı hizmet binaları ile çok katlı otoparkın toplu açılış töreni yarın saat 14.00’de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla Recep Tayyip Erdoğan Meydanı’nda yapılacak.

BUHARKENT’TE MİTİNG YAPACAK

Soylu, Çine’de Mehmet Yavaş Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etmesinin ardından saat 16.00’da Efeler’de esnaf ziyaretlerini sürdürecek. Duyurulan resmi programa göre, saat 17.00’de Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü veya 15 Temmuz Şehidi Nedip Cengiz Eker’in ailesine ziyaret gerçekleştirecek olan Soylu, Efeler’de saat 18.00’de Kent Meydanı’nda bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katılacak, ardından saat 19.30’da Aydın Valiliği’ni ziyaret edecek. Soylu’nun Aydın ziyaretleri, saat 20.00’de Buharkent’te gerçekleştireceği miting ile sona erecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here