Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Germencik Belediye Meclis Üyesi Halit Germen , Germencik İlçesi’ne belediye başkan aday adaylığını açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Germencik Belediye Meclis Üyesi Halit Germen Güven Haber Merkezimize 10 ocak çalışan gazeteciler günü kutlama maksatlı yaptığı ziyarette Germencik Belediyesinin efsane başkanı Ümmet AKIN’ın Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aday olmasından sonra yerinin doldurulmasının zor olduğunu,ama en az onun kadar Germencik halkına hizmet etmek istediğini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Germencik Belediyesi Meclis Üyesi Halit Germen  Adayım dedi.

Germen yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı. “Bugün buraya geliş sebebim ilçemizde bulunan gazetemizi ziyaret ederek geçte olsa çalışan gazeteciler günüzü kutlamak  hemde Germencik Belediye başkanlığı aday adaylığımı açıklamam içindir.. Bu kutlu yarışı başlatmak üzere  huzurlarınıza geldim. Herşeyden önemlisi bizim doğduğumuz yaşadığımız yetiştiğimiz ve Büyükşehir olan Germenck’te  çocuklarımıza torunlarımıza çok güzel bir Germencik  bırakmak ve Germencik’e imza atmaktır. Bu bir sevda ve gönül işidir. Dağyeniden Meşeli Mahallesi’ne kadar uzanan bir kesim Germencik’in sınırlarını çiziyor. Belki bugün Türkiye Cumhuriyeti’nde bir çok ilçeden  daha fazla nüfusa sahip olacak Germencik ilçesi 43  bin seçmeni olan bir yerdir. En iyi hizmeti getirebileceğimize inandığımız için cenabı Allah nasip ederse ve partimiz aday gösterirse sizlere hizmet vermek istiyorum. En önemlisi lekesiz dürüst bir siyaset anlayışını Germencik’e yerleştirmek istiyorum. Bugün de sizlerin arasında bulunmaktan ve belediye başkan aday adayı olmaktan büyük onur ve şeref duyuyorum,diyerek sözlerini tamamlayan Germen Tüm Germencik Halkımızı kucaklamaya geliyorum dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here