Toprak İncirliova’yı yeşertmeye geliyor

İncirliova Ak parti İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan gazetemiz Aydın Demokrat ve Güven Haber Köşe yazarlarından Cengiz Toprak," İncirliova İlçemizde 15 yıldır belediye seçimlerinde başarılı olamadığımız için bir sıkıntı olduğunu düşünerek aday oldum." dedi.

Cengiz Toprak: “İncirliova bir türlü belediye seçimlerini alamadı. 15 yıldır ilçemiz iktidardan faydalanamadı. Sağ olsun en son Kazım Günaydın aday olduğunda çok güzel oy aldık. Yinede partide eksik giden bir şeyler var. Benim amacım kimse ile yarışmak değil. El ele vererek ilçemizde AK Partiye hareket, canlılık gelsin.Yani siyasetten bir beklentim yok. Önümüzdeki belediye seçimlerinde kim kazanırsa onunla beraber belediye seçimlerinde olmak, İlçemize Ak Parti belediyesini hediye etmektir” diye konuştu.

AK PARTİ  EN BÜYÜK SİVİL TOPLUM KURULUŞUDUR

“Ak Parti ilçe başkanı Kazım günaydın Cengiz beye teşekkür ediyorum, siyasete şöyle baktığımızda biz hizmet siyasetinden yanayız. Biz Millete, milli birlik ve beraberliğe önem veren bir partiyiz. Kim gelirse partimizin kapısı her zaman herkese açık. Sen osun sen busun demeye hakkımız ve yetkimiz yok. Önce önemli olan ülkemiz.. Devlet olarak bayrağımıza vatanımıza sahip çıkmalıyız. Doğusuyla, batısıyla hep beraber olmalıyız. Ardında Ak Parti 11 bin üyesiyle en büyük sivil toplum kuruluşudur. Aynı zamanda kurumsal bir kimliktir. Biz AK Partide iddia ediyoruz ki geçmişteki siyasi partiler AK Parti gibi kurumsallaşamadı. Bu bir gerçektir. Biz 1946 dan itibaren çok partili hayata baktığımız zaman rahmetli Adnan Menderes , rahmetli Süleyman Demirel, Turgut Özal, rahmetli Erbakan, Tansu Çiller, 2001 den sonra şimdiki cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. En güzel kurumsallaşmayı, en güzel vatandaşa inmeyi AK Parti zamanında yapıyorlardı. Hizmeti de AK Parti zamanında görmeye başladılar diyerek sözlerini tamamlayan Günaydın şimdiden başkan adayımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here