türk porno

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MASKESİZ BIRAKMIYOR

Aydın Büyükşehir Belediyesi maske dağıtımına Efeler, Söke ve Nazilli’deki pazar yerlerinde devam etti.
Aydın Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların en çok ihtiyaç duyduğu ürün altın fiyatlarıhaline gelen maskelerin temini konusunda çalışmalarını sürdürüyor.
On binlerce maske vatandaşa dağıtıldı
Koronavirüsle (Covid 19) mücadele kapsamında alınan tedbirleri aralıksız sürdüren Büyükşehir, pazar yerlerinde maske dağıtımına devam etti. Efeler’deki pazar yerlerinde, Söke Yenikent Pazar Yeri ile Nazilli’deki Uzun Çarşı, Perşembe ve Yeni Mahalle pazar yerlerinde, Aydın Büyükşehir Belediyesi Hizmet Ağı (AYBA) personeli ile Büyükşehir Zabıta ekipleri tarafından maske dağıtıldı.

Önce bilgilendirme sonra maske
Pazar yerlerinde sosyal mesafe kuralına uyulması ve hijyen şartlarına dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgilendirme de yapan Büyükşehir personeli, maskeleri vatandaşlara ve pazarcılara ilk elden ulaştırdı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun canlı borsatalimatıyla on binlerce maskeyi vatandaşlara temin eden Büyükşehir, maske dağıtımını şehir içi otobüslerde de sürdürüyor. Dağıtılan maskelere bu kadar kolay ulaşılabildikleri için memnuniyetlerini belirten Aydınlılar, Başkan Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Yorumunuz mu var?

Your email address will not be published.

yabancı dizi izle