Hakkımızda & Künye

Aydın Haber; Aydın ili ve ilçelerine yönelik haber yayını yapan tarafsız ve bağımsız bir internet gazetesidir. Amacımız; siyasi & maddi kaygılar ile tarafsızlığını yitirmiş ve yozlaşmış basın kuruluşlarının manipülatif haberleri yerine Aydın halkına gerçek ve tarafsız haberleri sunmaktır.


Aydın Haber Instagram Hesabı
Aydın Haber Twitter Hesabı
Aydın Haber Facebook Sayfası
Aydın Haber Telegram Kanalı

İmtiyaz Sahibi/

Efeler Teknoloji Bilişim ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Görüş, Öneri ve Haber bültenleri için:

[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Kaan ÇALIŞKAN
[email protected]

Editörler / News Editors  

Selçuk Kıran
Yunus Tekir
Ayhan Demirel

Hukuk Danışmanı

Av. Mehmet Yusuf DAĞ

İletişim/email/Contact [email protected]

Yazılım/Software

WordPress

Adres/Adress

Orta Mh. 215 Sk. No:86 Efeler, AYDIN

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. https://aydinhaber.com.tr yazıların sorumluluğunu almaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. https://aydinhaber.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz

Gizlilik Politikası
© Copyrigth 2020 https://aydinhaber.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları https://aydinhaber.com.tr‘e aittir. https://aydinhaber.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.  Bunlar https://aydinhaber.com.tr‘in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.  https://aydinhaber.com.tr‘deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. https://aydinhaber.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the https://aydinhaber.com.tr However, sometimes the https://aydinhaber.com.tr uses third parties to process your information.

https://aydinhaber.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the https://aydinhaber.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the https://aydinhaber.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the https://aydinhaber.com.tr and its services. When you use https://aydinhaber.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the https://aydinhaber.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.